Udane Mikołajki w Młodzieżowym Domu Kultury

6 grudnia Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu zaprosił swoich wychowanków na Mikołajki w Tropikach.

Dzieci bawiły się na wspaniale wykreowanej przez Annę Szot wyspie Banaluga wraz z jej mieszkańcami. Gekon Pamela, gepard Margerita i krokodyl Diego (w tych rolach wystąpili nauczyciele z Pracowni Imprez Masowych MDK – Małgorzata Zarychta-Młynarczyk, Monika Żurek i Kamil Śmiechowski) już od lat zapraszali Mikołaja w odwiedziny. Pisali listy i e-maile. Niestety bezskutecznie. Przebiegła Margerita wpadła na pomysł, żeby zaprosić na Banalugę jak najwięcej dzieci, ponieważ mają wspaniały dar przyciągania Mikołaja (Tomasz Kądziela). Szaleństwo na parkiecie w gorących rytmach (oprawą muzyczną zajął się Andrzej Wartyni), wybuchowe kokosy, egzotyczne kręgle, przeciąganie liany, owocowa sztafeta i sztuczna śnieżna burza na powitanie Mikołaja to tylko niektóre z atrakcji zabawy mikołajkowej w MDK. Uwieńczeniem zabawy były słodkie prezenty od Mikołaja.

Barbara Koś
ECHO DNIA