Wyróżnienia dla naszych szachistów na VI Gali Sportu Szkolnego Gminy Jedlińsk

W piątek, 9 lutego w PSP im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach odbyła się VI Gala Sportu Szkolnego Gminy Jedlińsk. Podczas gali nagrodzeni zostali uczniowie z terenu gminy Jedlińsk, którzy w 2023 roku odnieśli sukcesy w sporcie.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych sportowców znalazło się 2 uczniów, biorących udział w zajęciach szachowych w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Pamiątkowe statuetki za wysokie osiągnięcia w turniejach szachowych na szczeblu międzypowiatowym i wojewódzkim w roku 2023 otrzymała Weronika Kacperczyk oraz Jarosław Kacperczyk. Dodatkowo za swoje sukcesy Jarosław Kacperczyk otrzymał nagrodę rzeczową.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!