PÓŁKOLONIA I TURNUS 27.06-08.07.2016r. I autokar
Lista dzieci zakwalifikowanych
Lp. | Nazwisko i imię
|
1 | Banasik Zosia |
2 | Barański Bartosz |
3 | Błędowski Michał |
4 | Brodnicka Amelia |
5 | Brodnicki Wiktor |
6 | Domagała Wiktor |
7 | Furga Klaudia |
8 | Głowacki Adrian |
9 | Gonciarz Anna |
10 | Górlicki Wojciech |
11 | Jedynak Kinga |
12 | Kaliska Iga |
13 | Kęsiak Joanna |
14 | Kęsiak Maciej |
15 | Kołsut Alicja |
16 | Komór Marta |
17 | Kozłowski Aleks |
18 | Krasowska Zuzanna |
19 | Łojek Franciszek |
20 | Mirosz Julia |
21 | Mirosz Zuzanna |
22 | Niestatek Tatiana |
23 | Okoń Jakub |
24 | Osiak Alicja |
25 | Pastuszek Hubert |
26 | Pawłowski Aleksander |
27 | Peryt Blanka |
28 | Rogoziński Bartłomiej |
29 | Stasiak Roksana |
30 | Stawczyk Hubert |
31 | Synowiecka Olga |
32 | Szmoniewski Maksymilian |
33 | Ślarzyńska Natalia |
34 | Świąder Jakub |
35 | Świąder Marta |
36 | Świąder Oliwia |
37 | Warda Klaudia |
38 | Warda Patryk |
39 | Wasilak Zuzanna |
40 | Wojtowicz Dawid |
41 | Wojtowicz Mateusz |
42 | Wosztyl Anna |
43 | Wójcik Gabrysia |
44 | Zacharski Miłosz |
45 | Grey Amelia |
PÓŁKOLONIA 27.06-08.07.2016r. II autokar
Lista dzieci zakwalifikowanych
Lp. | Nazwisko i imię
|
1 | Balicka Hania |
2 | Balicki Filip |
3 | Balicki Szymon |
4 | Bochra Szymon |
5 | Borkowska Karolina |
6 | Borkowska Roksana |
7 | Byzdra Zosia |
8 | Curyło Kacper |
9 | Cywka Dominika |
10 | Czerska Julia |
11 | Dąbrowski Szymon |
12 | Faliński Maciej |
13 | Farbiś Hania |
14 | Gajda Jakub |
15 | Gibała Leon |
16 | Gibała Nadia |
17 | Gliszczyńska Hanna |
18 | Jarosz Antonina |
19 | Kaliszczak Klaudia |
20 | Kalita Michał |
21 | Kościelniak Oliwier |
22 | Kuc Filip |
23 | Lewicki Filip |
24 | Lipiec Patrycja |
25 | Łagoda Otylia |
26 | Łyżwiński Antoni |
27 | Maksym Kasia |
28 | Matychniak Ignacy |
29 | Mąkosa Zuzanna |
30 | Motyka Leticja |
31 | Owczarek Julia |
32 | Parszewski Piotr |
33 | Rusin Katarzyna |
34 | Sadalska Karolina |
35 | Seta Gracjan |
36 | Staniszewski Filip |
37 | Strzałkowska Wiktoria |
38 | Telec Rafał |
39 | Tomaszewska Maja |
40 | Trzosek Hubert |
41 | Turski Oliwier |
42 | Tyczyńska Weronika |
43 | Wójcik Gabrysia |
44 | Wójcik Wiktor |
45 | Zabłotna Amelia |
PÓŁKOLONIA 27.06-08.07.2016r. III autokar
Lista dzieci zakwalifikowanych
Lp. | Nazwisko i imię
|
1 | Bańcerowski Alan |
2 | Bańcerowski Jan |
3 | Bawarska Zuzanna |
4 | Bawoł Antonina |
5 | Brodecka Lena |
6 | Bukowski Maksym |
7 | Cieśla Maja |
8 | Dziurzyński Bartłomiej |
9 | Frankowicz Maja |
10 | Gach Igor |
11 | Godlewska Julia |
12 | Gut Zofia |
13 | Holak Jakub |
14 | Holak Mateusz |
15 | Jagodziński Jakub |
16 | Jagodziński Michał |
17 | Jeżak Maciej |
18 | Jurczak Laura |
19 | Kaim Jan |
20 | Kędzierski Maciej |
21 | Klimek Ola |
22 | Korzysta Jan |
23 | Krzysztyniak Zofia |
24 | Kulyeshora Mariia |
25 | Maciejewska Natalia |
26 | Maj Wojciech |
27 | Marszałkiewicz Stanisław |
28 | Masiarz Krzysztof |
29 | Mąkosa Franciszek |
30 | Milewski Mikołaj |
31 | Mirowski Jakub |
32 | Nadgrodkiewicz Pola |
33 | Nowosiński Maciej |
34 | Raczyński Nikodem |
35 | Seweryn Jakub |
36 | Siebert Zofia |
37 | Staniszewski Jakub |
38 | Szatan Amanda |
39 | Śliwiński Dawid |
40 | Śliwiński Patryk |
41 | Wasil Aleksander |
42 | Wypart Mikołaj |
43 | Zawadzki Jakub |
44 | Zieliński Mateusz |
45 | Zimka Bartosz |
PÓŁKOLONIA 27.06-08.07.2016r. IV autokar
Lista dzieci zakwalifikowanych
Lp. | Nazwisko i imię
|
1 | Bery Julia |
2 | Borowski Szymon |
3 | Chojnacki Maciej |
4 | Ciałkowski Dominik |
5 | Ciszek Gabrysia |
6 | Czerwonka Julia |
7 | Falkiewicz Igor |
8 | Falkiewicz Igor |
9 | Forysiak Igor |
10 | Frąk Maria |
11 | Grabarczyk Ada |
12 | Grabowski Jacek |
13 | Grudniewski Maciej |
14 | Jarosz Aleksandra |
15 | Kęska Oliwia |
16 | Kowal Iga |
17 | Kozłowski Maciej |
18 | Kruk Jan |
19 | Książek Milena |
20 | Kwiecińska Wiktoria |
21 | Lesiak Zofia |
22 | Mąkosa Bartosz |
23 | Michalska Wiktoria |
24 | Mierzyński Michał |
25 | Najdzionek Kamil |
26 | Nędzi Antoni |
27 | Nowocień Zuzanna |
28 | Olchowski Jan |
29 | Pawlik Bartosz |
30 | Pawlik Karolina |
31 | Posuniak Łucja |
32 | Prokopczyk Kamil |
33 | Pyrgiel Lidia |
34 | Sadzik Mateusz |
35 | Sałek Julia
|
36 | Sońta Jakub |
37 | Sońta Kamila |
38 | Sońta Stanisław |
39 | Stańczyk Piotr |
40 | Stolarek Maja |
41 | Sułecka Maja |
42 | Szczytowska Magdalena |
43 | Trynkiewicz Adam |
44 | Więcek Anna |
45 | Wnuk Krzysztof |