Koncert z okazji jubileuszu 25-lecia Studia Piosenki "Fermata"

Termin:
piątek, 10.03.2017 - 18:30
Miejsce:
OKiSz "Resursa Obywatelska" w Radomiu

Wystąpią byli wychowankowie Studia Piosenki, którzy zaczynali przygodę ze śpiewem w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu, a obecnie ją kontynuują - niektórzy zawodowo, reprezentując nasze miasto w Polsce i na świecie. Na estradzie pojawią się m.in. Patrycja Kawęcka-Czerska, Oktawia Kawęcka, Monika Świostek, Marcelina Kopyt, Klaudia Kowalik, Rafał Błach oraz Agata Majewska.

Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa zdjęć i archiwalne nagrania wideo wszystkich wykonawców.

Zaproszenia do odbioru w sekretariacie MDK.